Fundacja Inicjatyw Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych IMPULS współpracuje z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Białostockiej na podstawie porozumienia.

Fundacja „IMPULS” i Politechnika Białostocka zdeklarowały wolę współpracy w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć takich jak:

• organizacja wspólnych przedsięwzięć mających na celu poprawę kwalifikacji pracowników oraz studentów;
  • wspólne realizowanie projektów naukowych i badawczych;
  • współpraca przy realizacji wspólnych praktyk studenckich, staży, wizyt studyjnych;
  • wzajemną promocję i przekazywanie informacji o zakresie działania stron;
  • opracowanie nowoczesnych narzędzi wspierających osoby niepełnosprawne, w szczególności z niepełnosprawnością ruchową,

a także w innych obszarach uzgodnionych w trakcie wzajemnej współpracy.